GUESTBOOK    LABELS  FOR YOU   AFFS

 Diskuze na téma "Blogová návštěvnost"
přijď napsat svůj názor TADY

Zapoj se do Contribution ZDE
Hodnotím blogy TADY

HLÁSNĚTE MI PROSÍM ZDE

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Pravidla

Pravidla pro layouty a jinou grafiku

14. března 2010 v 20:45 | AjuSHka

Obecná pravidla

Veškeré layouty a ostatní grafika jsou mé výroby,pouze fotky nebo obrázky hledám různě po internetu a vždy se ptám,jestli je dotyčný autor chce dávat volně k používání nebo. ne.Pokud s tímto tvrzením autor obrázků nebo fotek nesouhlasí,respektuji to a fotky si sháním jinde. Jinak je vše mé výroby.


ZAKAZUJI Vám stahovat si jen některé části layoutu a používat je ke své tvorbě. Jakékoli stahování,kopírování nebo používání částí layoutů ke svému prospěchu bude hlášeno a následně trestáno. Nic na layoutech neupravujte ani nemažte zdroj. Pokud byste ale chtěli na layoutu něco upravovat,zeptejte se mě e-mailem nebo i v jiných systémech kde Vám bude zaručena odpověď. Layouty se snažím dělat s pečlivostí,aby to vypadalo hezky a dá mi to dost práce a stojí mě to vždy hodně času tak to prosím respektujte a snažte se nic neupravovat ani zvlášť používat pro své účely,ušetříte si tak spoustu problémů.

Stahování layoutů

Pokud už máte zájem o nějaký layout,nemusíte se ptát,na to jsou právě volně ke stažení. Pouze pokud si vzpomenete,napište mi např. do Návštěvní knihy nebo klidně i do komentářů že jste si stáhli a nastavili nějaký layout,abych si mohla zkontrolovat jestli nejsou nějaké problémy s nastavováním nebo abyste nic neměnili ani nijak neupravovali. 

Teď už k samotnému stahování - všechny layouty stáhnete kliknutím na Download u příslušného layoutu. Následně budete přesměrováni na stránku kde už si můžete samotný layout stáhnout. U každého layoutu máte podrobně napsáno co balíček obsahuje a také máte možnost podívat se na větší verzi layoutu kliknutím na tlačítko "Náhled". Layout se zobrazí ve skutěčné velikosti a vy si ho můžete  prohlédnout. Ale POZOR! musíte si zkontrolovat,jestli máte v počítači nainstalovaný WinRAR ( návod ZDE ). Po stažení si už můžete layout jen nastavit na blog.

Pravidla pro ostatní grafiku

Pokud budete chtít kopírovat jakoukoli jinou grafiku (avatary,ikonky nebo návody) uveďte prosím zdroj. Já se taky snažím vždy po kopírování udávat zdroj ale většinou si články sháním nebo vyrábím sama. Popisky do menu jsou také volně ke stažení,ale dbejte na to,abyste aspoň v menu nebo kdekoliv na stránce měli uvedený zdroj kdo popisky vyrobil. Pokud se Vám moje garfika nebude líbit.samozřejmě uvítám jakoukoli kritiku ale ne stylen nepěkných výrazů či prirovnání,takže Vás prosmí abyste se vyjadřovali slušně.


Pokud by se vyskytovaly problémy nebo nesrovnalosti popřípadě byste měli nějaké dotazy,nebojte se zepat v Návštěvní knize,e-mailu či jiném zařízení kde Vám bude odpověď zaručena.


Pokud sis přečetl/a pravidla pokračuj ZDE
 
 

Reklama