GUESTBOOK    LABELS  FOR YOU   AFFS

 Diskuze na téma "Blogová návštěvnost"
přijď napsat svůj názor TADY

Zapoj se do Contribution ZDE
Hodnotím blogy TADY

HLÁSNĚTE MI PROSÍM ZDE

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Novinky

STĚHOVÁNÍ!!!

9. února 2011 v 21:23 | *AjuSHka*
Ano ano. Jak jsem nedávno psala že jsem nespokojená, to to se teď změnilo!! Affska doufám že vám neva,že vás mám na tom dalším. Všechno odsud jsem si vzala tam. I návštěvnost. Ten blog mám již od loňska,ale na nic mi nebyl tak jsem ho předělala na verzi tohoto. Doufám že vám to nevadí a že se vám tam bude líbit. Sice je tam skoro nic :D, ale to spravím.... ;) Tady už nebudu, ale blog tady nějakou dobu zůstane.... A ZMĚNILA JSEM SI PŘEZDÍVKU!


PROSÍM VŠECHNA AFFS ABY NA MŮJ NOVÝ BLOG NAPSALI ŽE TAM BYLI A SOUHLASÍ S TÍM,ŽE I NA TAMTOM BLOGU CHCOU I NADÁLE BÝT MEZI MÝMI AFFS!

Jsem zde


Jsem nemožná a nespokojená!

8. února 2011 v 21:20 | *AjuSHka*
No, prostě to tak je. Pořád nejsem spokojená s layoutem a s přehledností na tomhle blogu. Nic není dodělané, lay se mi nelíbí a všude mám zmatky. A ještě k tomu nefungují ty debilní odkazy na stahování layoutů. Jsem fakt nasraná!!! Takže se nedivte, jestli tady v nejbližší době začnu chaoticky něco měnit a předělávat. jakmile budu spokojená,tak si myslím že to sami poznáte, budu více přidávat apod. Zatím jsem total nespokojená. Ale zase jsem se hoodně nasmála u hlášek u mého Affka, TADY. Určitě se jukněte, nemaj chybu!!!! :D xD Tak já letím, zítra tady budu ráno a něco možná přidám, poupravím, nevím no.. Asi budu vymejšlet novej lay... xD Zvykejte si, taková prostě jsem, pořád nespokojená, ale svá... xD

Hodnotím blogy...

8. února 2011 v 15:35 | *AjuSHka*
No,rozhodla jsem se že můžu komukoliv kdo bude chtít ohodnotit blog.Vím že já taky mám co zlepšovat,ale ohodnotit vás můžu ne? Takže v případě zájmu napište:

Hodně změn. Hodně hodně změn

6. února 2011 v 21:36 | *AjuSHka*
Ano, přesně tak. Rozhodla jsem blog změnit od základů.

Aktuální design tady asi moc dlouho nevydrží,už mám nový (grafika mě přímo pohltila) a hodlám ho v nejbližší době nastavit a úplně všechno tady změnit.

Navíc od zítřka mám prázdniny, takže budu mít času dost. Venku se nic dělat nedá, sníh taje,všude sra*ka, takže asi budu tvrdnout doma. Ale to nevadí, aspoň budu mít více času na blog.

Hodlám odstartovat i nějakou novou soutěž, takže pokud máte nějaké nápady nebo byste nějakou chtěli, určitě napište a já všechno promyslím.

Všechno pokažené, všechno debilní... :(

6. února 2011 v 11:31 | *AjuSHka*
No, zjistila jsem,že u všech designů je nefunkční odkaz ke stažení. Takže teď to budu muset celé překopat co jde nebo nejde a dát nové odkazy. No, pustím se do toho asi odpoledne,teď se mi moc nechce. Jinak co říkáte na můj nový layout? Dobrý? Doufám že jo. A ten starý s Ashley jsem dala ke stažení, odkaz je plně funkční.

New dess...

5. února 2011 v 21:40 | *AjuSHka*
Ano ano ano. Nový dess je nastaven,ne úplně,ale zítra ráno bude... Tak zatím,jdu se koukat na Fantastickou čtyřku...

Nový nábor Affs

5. února 2011 v 14:06 | *AjuSHka*
No,protože jsem momentálně bez SBéček, rozhodla jsem se nějaká sehnat. samozřejmě, pokud budete chtít vy sami, přijďte se zapsat SEM.

UPOZORNĚNÍ: protože dojíždím daleko do školy a mám toho teď hodně, nepočítejte s tím,že budu obíhat každý den. Prostě tak 2x , možná 3x týdně no...

HIATUS!

6. června 2010 v 9:56 | *AjuSHka*
Jak už název napovídá,musím blog pozastavit.Teď na něj nemám vůbec čas,takže pokud by SBéčka chtěly,můžou si mě smazat nebo.. Nevím,záleží na Vás,jaké o mě máte mínění.Pozastavuji na dobu neurčitou.

Nový název!

5. května 2010 v 16:43 | *AjuSHka*
Tak,přemýšlěla jsem a došla jsem k tomu názoru že jméno pro twn program "Pošli grafiku a ukaž se blogovému světu" je jednak dlouhý a navíc nezaujme. Není to originální ( to musí být vždycky ) :D:D:D:D:D:D:D tak jsem změnila název na Mega graphic Show. Doufám že Vám to nevadí a ještě je pořád volných 10 míst a čekám na Vaše rozhovory,tak doufám že tu nevznikne chaos...

The world like me... :D

3. května 2010 v 18:27 | *AjuSHka*
avatar


No,na žádost jedné navštěvovatelky jsem tady přidala 2 sety s Brushe,mám tady toho spoustu co bych chtěla dát na blog,ale mám nutné domácí práce,které musím už nutně udělat,vždycky jsem to nechala na ségře a potom se to nahromadilo... Tak já letím,a uvidíme se večer asi kolem osmé.Možná o půl osmé. Tak zatím pa
P.S. avatar je můj,ale celý set přidám až večer.
 
 

Reklama