GUESTBOOK    LABELS  FOR YOU   AFFS

 Diskuze na téma "Blogová návštěvnost"
přijď napsat svůj názor TADY

Zapoj se do Contribution ZDE
Hodnotím blogy TADY

HLÁSNĚTE MI PROSÍM ZDE

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Komentáře

1 Adíííík Adíííík | Web | 30. dubna 2010 v 21:08 | Reagovat

Já nevím, podle mě většině lidí záleží na návštěvnosti, ale dle mého názoru to není vše. Ano může mu tam chodit 500 lidí denně, ale když si z toho tak 100 přečte jeho články, je to na nic. Anebo když si tu ,,pětistovku" vybojuje tak, že píše na každý blog otravnou reklamu...A rozhodně: I kdybys měla návštěvnost úplně malinkou, pořád je naděje, že tam někdo klikne:o)

2 Kelly Kelly | Web | 18. května 2010 v 17:15 | Reagovat

Ach. :) Já na spřátelíčkování, či jak se tomu teďka nadává nevěřím. Člověk se "spřátelí" s xx lidmi, možná na jeho blog párkrát přijdou, možná si něco přečtou, možná něco napíšou...ale za pár dní na toho "spřáteleného" člověka zapomenou. A ty rádoby pravidla co jakýsi chytrý člověk vymyslel ve znění, pokud ke mně minimálně jednou týden nenapíšeš komentář, vymažu tě, které lidi řeší slovíčkem obíhám jsou taky dokonalost sama o sobě. Možná ti přidají jedno čísilko na toplistu, ale k čemu to je, když na blogu stráví, řekněme, minutu? Lidi to "dodržují" jen kvůli pocitu, že dotyčný spřátelený jim to oplatí a tak je tento kult poháněn stále dopředu. Neslouží blog k navázání nového přátelství, ke kterému se samozřejmě nedostaneš, pokud budeš lidi otravovat tisícovkou reklam? A věta "Mám nový blog, musím si najít affíky" to fakt neomlouvá. Není lepší se dostat do podvědomí férovými komentáři? // Vysoká návštěvnost je taky k ničemu, co víme z jakých lidí se skládá? Například se tam může hodně lidí dostat přes google, kteří třeba vyhledávají nějakou celebritu (jaká náhoda, s oblibou na ni ten člověk dělá hodně grafiky)... Taky je lepší vědět, jací lidé ti na blog chodí…prostě je to taková jistota.
Je smutné, že teenagerovské blogování se za 5 let vůbec nezměnilo. Možná jsme se přesunuli od růžových glitters po ikdyž popíranou, ale nutnou znalost grafiky, tak to spřátelování tu furt je. Lidi, otevřete oči. Ale když se člověk pozorně zadívá, zjistí, že je tu určitá část bloggerů která blog dělá pro radost a dávají najevo že blog nemusí být jen komerční svinstvo. Tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.