GUESTBOOK    LABELS  FOR YOU   AFFS

 Diskuze na téma "Blogová návštěvnost"
přijď napsat svůj názor TADY

Zapoj se do Contribution ZDE
Hodnotím blogy TADY

HLÁSNĚTE MI PROSÍM ZDE

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Lidi co to s Vámi je?!

30. dubna 2010 v 9:10 | *AjuSHka* |  Diskuze
Založila jsem rubriku,kde bude každý týden diskuze na nějaké téma. A dnešní téma je Blog.cz a návštěvnost...


Ach jo.To snad není možné.Včera už mi tolik lidí napsalo že je ten program " Pošli grafiku a ukaž se blogovému světu" zbytečný jenom proto, že nemám vysokou návštěvost a tudíž by ta reklama byla zbytečná.Ale proč? No tak nemám zrovna nejvyšší návštěvnost. ale blog není jen o tom hlídat si kdo na blogu je,kolik jich přišlo včera a kolik jich přijde zítra. Dříve byl blog.cz kolektiv kde se lidé poznávali,hledali zábavu a dnes? Dnes je to o návštěvnosti a všem s ní spojené. I Affs jsem hledala a napsali mi že ne protož nemám vysokou návštěvnost. Lidi vzpamatujte se!! Blog je o zábavě,abyste si něco početli,soutěžili,bavili se... Ale vy si stejně nedáte pokoj a hledáte blogy typu: Máš velkou návštěvnost - jsi moje SB. Já nepatřím k těm typickým blogovým "závislákům" co si myslí, že musí ukázat celému světu jakou mají skvělou návštěvnost a minimálně 50 Affs. A myslím si, že někteří budou spokojeni teprve tehdy, až budou mít online 150 a obecně návštěvnost 2 625 456. Takle to spěje ke zničení vztahů spojených s blog.cz a určitě si říkáte:" Ta má co říkat" ale já mám co říkat protože já nepatřím k těm,kteří hledají blgy s extra návštěvností. Já se aspoň snažím udělat to hezké,vymyslet soutěže... Pro všechny je např.grafika a vyrábění designů práce,za kterou budou odměněni velkou návštěvností a zasypáni pochvalami.Taková já nejsem. Já dělám designy proto,aby lidé měli hezké blogy a bylo příjemné jim otevřít svůj blog a je mi jedno,co si ostatní myslí. Tolik ke včerejším komentářům a pište názory co si o tom myslíte ale pokud se nenajde aspoň jeden normální člověk, tak blog.cz může rovnou zavést blogové podnikání... A komu nesejde na návštěvnosti,může se stát mým SB TADY.
 


Komentáře

1 Adíííík Adíííík | Web | 30. dubna 2010 v 21:08 | Reagovat

Já nevím, podle mě většině lidí záleží na návštěvnosti, ale dle mého názoru to není vše. Ano může mu tam chodit 500 lidí denně, ale když si z toho tak 100 přečte jeho články, je to na nic. Anebo když si tu ,,pětistovku" vybojuje tak, že píše na každý blog otravnou reklamu...A rozhodně: I kdybys měla návštěvnost úplně malinkou, pořád je naděje, že tam někdo klikne:o)

2 Kelly Kelly | Web | 18. května 2010 v 17:15 | Reagovat

Ach. :) Já na spřátelíčkování, či jak se tomu teďka nadává nevěřím. Člověk se "spřátelí" s xx lidmi, možná na jeho blog párkrát přijdou, možná si něco přečtou, možná něco napíšou...ale za pár dní na toho "spřáteleného" člověka zapomenou. A ty rádoby pravidla co jakýsi chytrý člověk vymyslel ve znění, pokud ke mně minimálně jednou týden nenapíšeš komentář, vymažu tě, které lidi řeší slovíčkem obíhám jsou taky dokonalost sama o sobě. Možná ti přidají jedno čísilko na toplistu, ale k čemu to je, když na blogu stráví, řekněme, minutu? Lidi to "dodržují" jen kvůli pocitu, že dotyčný spřátelený jim to oplatí a tak je tento kult poháněn stále dopředu. Neslouží blog k navázání nového přátelství, ke kterému se samozřejmě nedostaneš, pokud budeš lidi otravovat tisícovkou reklam? A věta "Mám nový blog, musím si najít affíky" to fakt neomlouvá. Není lepší se dostat do podvědomí férovými komentáři? // Vysoká návštěvnost je taky k ničemu, co víme z jakých lidí se skládá? Například se tam může hodně lidí dostat přes google, kteří třeba vyhledávají nějakou celebritu (jaká náhoda, s oblibou na ni ten člověk dělá hodně grafiky)... Taky je lepší vědět, jací lidé ti na blog chodí…prostě je to taková jistota.
Je smutné, že teenagerovské blogování se za 5 let vůbec nezměnilo. Možná jsme se přesunuli od růžových glitters po ikdyž popíranou, ale nutnou znalost grafiky, tak to spřátelování tu furt je. Lidi, otevřete oči. Ale když se člověk pozorně zadívá, zjistí, že je tu určitá část bloggerů která blog dělá pro radost a dávají najevo že blog nemusí být jen komerční svinstvo. Tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama